TOP
Image Alt

Фестивалі та конкурси

Пропонуємо Вам взяти участь в численних міжнародних фестивалях та конкурсах, які проводяться на узбережжі Середземного моря в колоритній та сонячній Іспанії, а також Італії та Грузії.

Фестивалі та конкурси поділяються на спеціалізовані (музичні, хореографічні, вокальні, для хорів та оркестрів, в яких беруть участь як творчі колективи так і індивідуальні виконавці) та змішані фестивалі та конкурси, в яких беруть участь багатожанрові некомерційні творчі колективи.

Участь в фестивалі чи конкурсі це не тільки можливість проявити свій талант, але й отримати нові знання, підвищити свій професіоналізм, а також отримати оцінку міжнародних експертів. Велика кількість майстер-класів з признаними експертами, воркшопів, екскурсій та розваг зробить Вашу мандрівку незабутньою.

В залежності від бажання конкурсантів, можлива участь:
— з незалежним журі, оцінками та призовими місцями;
— без журі, для виконавців, які беруть участь в рамках фестивалю, але не бажають брати участь в конкурсній програмі.

Не всі фестивалі та конкурси представлені на цій сторінці, тому якщо Ви не знайшли варіант для себе – напишіть нам і ми його підберемо!

Поспішайте замовити тур, щоб попасти на фестиваль чи конкурс, який Вам сподобався. Кількість місць обмежена.

COSTA BRAVA FOLK FESTIVAL – традиційний фольклорний не конкурсний фестиваль, який дає можливість продемонструвати культурні традиції різних народів світу та сприяє укріпленню міжнародних зв’язків.

Час проведення:

2020 рік: 04 — 08 травня /15-19 червня/13 — 17 липня /21 – 25 вересня  – Іспанія

SEA SUN FESTIVAL (Море, сонце, фестиваль).

Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс, куди приїжджають творчі колективи зі всього світу. Цей фестиваль-конкурс рекомендують відвідувати всією родиною, класом або курсом.

Час проведення:

2020 рік : 03 — 08 травня/14 — 19 червня/12 — 17 липня /20 – 25 вересня – Іспанія

GRAN FIESTA – Міжнародний фестиваль-конкурс, позиціюється як серйозний багатожанровий конкурс європейського значення. В конкурсні дні на виступах присутні представники влади, спонсори та ЗМІ.

Час проведення:

2019 рік: 01 – 04 грудень – Іспанія

2020 год: 05 – 08 січня/06 – 09 грудня – Іспанія

THE PLACE OF HOLIDAY – Міжнародний бюджетний багатожанровий фестиваль-конкурс в Іспанії, спрямований допомогти молодим творчим колективам продемонструвати свої досягнення. Всім учасникам вручаються дипломи європейського зразка, а переможцю – приз глядацьких симпатій від організаторів.

Час проведення:

2019 рік: 01 – 04 листопад – Іспанія

2020 рік: 30 жовтня – 02 листопада – Іспанія

SUN OF ITALY (Під сонцем Італії). Міжнародний літній багатожанровий фестиваль-конкурс. Кожен учасник фестивалю-конкурсу отримує іменний диплом, зареєстрований італійським представництвом від члена CID UNESCO.

Час проведення:

2020 рік: 26  – 29 квітня/14 — 17 червня/05 — 08 липня –  Пезаро, Італія.

FiestaloniaGeorgia. Незабутній багатожанровий фестиваль-конкурс в Тбілісі (Грузія), який організовано при підтримці мера міста Тбілісі. Всесвітньовідомі члени журі проведуть майстер-класи та круглі столи.

Час проведення:

2020 рік: 21 – 26 жовтня Тбілісі (Грузія).

THEATRICAL TALENTS Міжнародний театральний конкурс, який  сприяє збереженню театральних традицій та укріпленню міжнаціональних зв’язків

Час проведення:

2019 рік: 01 – 04 грудня – Іспанія.

2020 рік: 06 – 09 грудня – Іспанія.

OPEN SPAIN (Відкрита Іспанія) відкритий міжнародний конкурс інструментальних виконавців, який є унікальним змаганням не тільки для конкурсантів, але й для викладачів.

Час проведення:

2020 рік: 02 – 05 лютого – Іспанія

GOLDEN VOICES OF MONTSERRAT (Золоті голоси Монтсеррат) – один з найбільших міжнародних фестивалів-конкурсів у світі, як для професійних так і для любительських некомерційних хорів.

Унікальною для конкурсантів є можливість виступити в базиліці монастиря Монтсеррат разом з найдревнішим хором в Європі «Чистоголосі хлопчики» ESCOLANIA.

Час проведення:

2020 рік: 22 – 26 березня – Іспанія

MÚSICA DEL MAR (Музика моря) один з найбільших вокально-інструментальних міжнародних конкурсів в Європі.

Гала-концерт проходить в дивовижному замку-фортеці XII сторіччя Villa Vella (Віла Велья).

Час проведення:

2020 рік: 21 — 24 червня – Іспанія

GOLDEN VOICES OF BARCELONA (Золоті голоси Барселони). Міжнародний конкурс хорів, з унікальною можливістю виступити в Храмі Святого Сімейства (Sagrada Família), або в Basílica de Santa Maria del Pi  чи  в кафедральному Соборі Барселони (La Catedral de la Santa Cruz y Santa Eulalia).

Час проведення:

2020 рік:12 — 16 липня  – Іспанія

VOICES OF COSTA BRAVA. Міжнародний вокальний конкурс, в якому беруть участь солісти, дуети, тріо та ансамблі, які виконують популярні та авторські твори.

Час проведення:

2019 рік: 01 – 04 грудня – Іспанія

2020 рік: 05 – 08 січня /06 – 09 грудня – Іспанія

INTERNATIONAL DANCE GAMES® (Всесвітні танцювальні зустрічні). Цей міжнародний хореографічний конкурс збирає хореографічні колективи з різних куточків світу. Кожен рік організатори запрошують на INTERNATIONAL DANCE GAMES®  одного з ведучих та найбільш відомих  хореографів світу, який стає членом колегії журі та дає майстер-клас по своєму направленню.

Час проведення:

2020 рік: 21 — 25 червня – Іспанія

DANCE FACTORY (Танцююча Каталонія). Хореографічний конкурс в Іспанії який організовано фестивально-конкурсним рухом Fiestalonia Milenio (Іспанія), продюсерським центром Fiestalonia International (Великобританія), мерією міста Льорет-де-Мар, міністерством туризму Каталонії, GCCB, благочинним фондом Fundación SOS, європейським фольклорним товариством, асоціацією танцівників джаз-модерну, фондом підтримки класичного балету. Кожен рік організатори запрошують на хореографічний конкурс в Іспанії Dance Factory одного з ведучих та найбільш відомих  хореографів світу, який стає членом колегії журі та дає майстер-клас по своєму направленню.

Час проведення:

2020 рік: 22 – 26 березня – Іспанія

DANCING ITALY (Танцююча Італія). Найбільший міжнародний конкурс танцю в Італії, який організовано лідером Фестивального руху в Європі –  Fiestalonia Milenio.

Час проведення:

2020 рік: 05 — 08 липень 2020 – Пезаро, Італія

BEAUTY OF THE COSTA BRAVA (Мальовнича Коста Брава). Міжнародний фестиваль образотворчого мистецтва та фотографії, який проходить на мальовничому узбережжі Коста Брава.

Час проведення:

2020 рік: 03 – 08 травня | 14-19 червня | 12 – 17 липня | 20 – 25 вересня – Іспанія.

Sea Travel Tours

Відпочивай разом з нами