TOP
Image Alt

Андорра

Князівство Андорра (Principat dAndorra). Європейська держава, розташована у східних Піренеях між Францією та Іспанією. М’який та сонячний клімат, природне різноманіття ландшафту, багата флора та фауна, бездоганний сервіс та безмитна торгівля приваблюють туристів в цю казкову державу.

Андорра справедливо називається гірськолижним раєм. Лижний сезон тут продовжується з листопада по квітень, а вся інфраструктура і численні гірськолижні траси різних ступенів обладнанні підйомниками та утримуються в ідеальному порядку, що приваблює любителів зимового відпочинку, будь якого рівня підготовки.

Літом мандрівників чекають незабутні прогулянки по звивистим вуличкам невеликих живописних містечок. Особняки із каменю, схожі на старовинні замки церкви та музеї дозволять мандрівникам відчути культури князівства.

Після прогулянки по живописних околицях або ж гірськолижного спуску, приємно розслабитися в центрі термальних вод або SPA. Термальні джерела Андорри чудово розслабляють та відновлюють активність та здоров’я. Ціни