TOP
Image Alt

Іспанія

Коста Брава (Costa Brava)

Коста Брава (Costa Brava). Узбережжя на північному сході Каталонії, в провінції Жирона. Тут гармонійно поєднуються гори та чисті пляжі, чудові маршрути піших прогулянок, середньовічні замки та фортеці, термальні води, спадщина Далі, а також найкращі готелі та традиційні ресторани. Поціновувачам кінематографа буде цікаво дізнатися, що місто Жирона стало декораціями до декількох епізодів серіалу «Ігри Престолів».

Справжній рай для любителів занурення з аквалангом – морський заповідник острова Медес (Islas Medes). Дайвинг, гольф, теніс, футбол, прогулянки по численним селищам, оренда гірських велосипедів і відвідання музеїв – тут кожний знайде заняття свій смак. Ціни

Коста Дорада (Costa Dorada)

Коста Дорада (Costa Dorada) або «Золотий берег». Це узбережжя північно-східної Іспанії відомо своїми довгими, широкими та пологими пляжами з мілким золотистим піском. Найбільший на півночі Європи  парк атракціонів Port Aventura, аквапарк Caribe Aquatic Park, а також Ferrari Land притягують туристів з дітьми, численні клуби та яскраві дискотеки – молодь, а чарівний підводний світ – драйверів. Ціни

Барселона (Barcelona)

Барселона (Barcelona). Столиця Каталонії розташувалася на північному сході Іспанії. Багата культурна та історична спадщина, вражаюча архітектура міста, вишукана кухня і темперамент місцевих жителів роблять мандрівку в Барселону яскравою та незабутньою. Барселона дозволяє водночас зануритись в історію одного з найкрасивіших міст Європи та відпочити на пляжі, насолоджуючись ласкавим Середземним морем. Для уточнення цін- зв’яжіться з нами.

Пеніскола (Peñiscola)

Пеніскола (Peñiscola). Затишне та красиве місто на узбережжі Середземного моря відоме своїми розкішними піщаними пляжами, які відносяться до Апельсинового берегу (Costa del Azahar). Фортеця, збудована рицарями-тамплієрами, одне з місць, яке стало декораціями серіалу «Ігри Престолів». Аромат апельсинових садів, широкі пляжі, мілке море та велика різноманітність морепродуктів притягують сюди іноземних туристів. Пеніскола ідеальне місто для відпочинку з дітьми. Для уточнення цін- зв’яжіться з нами.

Коста Бланка (Costa Blanca)

Коста Бланка (Costa Blanca).  Регіон на середземноморському узбережжі Іспанії відомий своєю сонячною погодою 300 днів в році. Протяжні та широкі  піщані пляжі, море мілке біля берега, потаємні скелисті бухти та гроти, пальмові гаї, поля для гольфу, старовинні селища та велика кількість екскурсійних програм. Тут кожний знайде відпочинок для себе. Ціни.

Коста дель Соль (Costa del Sol)

Коста дель Соль (Costa del Sol). Найпівденніший середземноморський курорт Іспанії. Розкішні пляжі та затишні бухти, вишукані ресторани, площадки для гольфа, а також площадки та розваги для дітей. Через близькість до Атлантики вода тут доволі прохолодна, хоча сонце світить цілий рік, а вітер та течія притягують любителів серфінгу зі всього світу.

Аквапарки  Torremolinos і Parque Acuatico Mijas, а також сафарі – парк Selwo допоможуть внести різноманіття у Ваш відпочинок. Ціни